Młoda twarz mimo dojrzałego wieku? To możliwe, jeśli stosuje się nowoczesne narzędzie, jakim jest elektrostymulator. To urządzenie służy m.in. do liftingu twarzy – oddziałuje skutecznie na różne objawy starzenia skóry, w tym wiotczenie mięśni policzków (tzw. chomicze policzki), a także zmarszczk

Wszystko odbywa się dzięki elektrostymulacji impulsami elektrycznymi – jest to więc doskonała alternatywa dla wszystkich innych zabiegów kosmetycznych, polegających na ostrzykiwaniu poszczególnych części twarzy botoxem lub innymi związkami chemicznymi.

Jak natomiast wyglądają efekty stosowania naszego urządzenia? Otóż zyskuje się ujędrnioną skórę, a mięśnie twarzy są ponownie elastyczne. Znikają też zmarszczki, które zostają wypełnione. Tym samym – twarz wygląda o wiele młodziej. Przy systematycznym stosowaniu osiągnięte rezultaty są trwałe. Dlatego też warto postawić na profesjonalny sprzęt od renomowanego i doświadczonego na rynku dostawcy elektrostymulatorów.

Jak działają urządzenia do liftingu twarzy?

Prezentowane urządzenie, BOTT 10 Professional, ustawione na dedykowany program do liftingu twarzy – facial, skutecznie poprawia elastyczność mięśni. W tym trybie każdy impuls trwa przez około 1,2 sekundy, dzięki czemu zabieg nie powoduje dyskomfortu. Co gwarantuje nasze urządzenie, czego nie zapewnią tanie urządzenia:

  • efektywne pobudzenie włókien mięśni,
  • wznowienie i wzmożenie procesów produkcji cząsteczek ATP, które są źródłem energii mięśniowej,
  • pobudzenie procesów biochemicznych, charakterystycznych dla młodego organizmu – wznowienie wytwarzania kolagenu i elastyny, co gwarantuje wypełnienie zmarszczek, odpowiednie napięcie i ujędrnienie skóry twarzy.

W efekcie, przez elektrostymulację, poddane stymulacji partie mięśniowe zaczynają pracować tak, jak dawniej, gwarantując jędrność i młody wygląd.