Zbalansowany trening i zdrowa dieta to zdecydowanie najlepsza droga do tego, by wyrzeźbić piękną sylwetkę. Jednak nawet najintensywniejszy trening nie jest w stanie pobudzić niektórych partii mięśniowych do pracy, a tym samym – do rozrostu. Ten zaś jest szczególnie ważny w przypadku zawodników fitness.

Dlatego też do uzyskania optymalnych wyników, oprócz tradycyjnego treningu, stosuje się również specjalistyczne urządzenie do modelowania sylwetki. Dzięki impulsom elektrycznym, które docierają do głębokich partii mięśni, a także do tych, które ciężko jest pobudzić tradycyjnym treningiem, można zbudować efektowną muskulaturę. Dodatkowym atutem wykorzystania tego rozwiązania jest fakt, że mięśnie te można rozwinąć bez zbędnego obciążania stawów i serca.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne elektrostymulatory, gwarantujące najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. Dzięki urządzeniom do modelowania sylwetki BOTT Medical można zbudować idealne ciało na potrzeby zawodów lub też dla własnej satysfakcji.

Jak działają urządzenia do modelowania sylwetki?

Zasada działania elektrostymulatora BOTT 30 Professional jest prosta – urządzenie jest podpinane do tych partii mięśni, które mają być rozwinięte – może to dotyczyć kilku obszarów, jak i konkretnych miejsc, których rozbudowa przez tradycyjny trening jest niemal niemożliwa. Impulsy elektryczne o adekwatnej sile są przekazywane w głąb mięśnia, stymulując jego pracę, a tym samym rozrost. Dlatego też, dzięki systematycznej pracy z naszymi urządzeniami, zyskuje się:

  • atrakcyjnie wymodelowaną sylwetkę,
  • rozwinięcie mięśni, których rozrost przy nawet intensywnych ćwiczeniach jest bardzo trudny,
  • atletyczną muskulaturę bez obciążania stawów,
  • odpowiednie przygotowanie do zawodów fitness.

Możemy zagwarantować, że to dzięki elektrostymulatorom BOTT Medical osiągnięcie Państwo bezpiecznie najlepsze rezultaty.