Elektrostymulator - urządzenia do odchudzania

Jeśli chcesz schudnąć i wymodelować sylwetkę, ale zniechęca Cię ilość wyrzeczeń i godzin, które trzeba poświęcić na trening – profesjonalny elektrostymulotor mięśni to rozwiązanie dla Ciebie. Tę specjalną technologię polegającą na wysyłaniu stymulujących impulsów do mięśni stosowali do tej pory profesjonalni sportowcy oraz gwiazdy. Jak to możliwe, że urządzenie tak dobrze nadaje się do odchudzania i modelowania sylwetki? Elektrostymulator angażuje mięśnie do maksymalnie wytężonej pracy przy standardowej intensywności wysiłku. To sprawia, że już nawet podczas krótkiego treningu jesteś w stanie spalić ponad 1000 kcal, czyli równowartość energii wydatkowanej podczas 1,5-godzinnego wysiłku fizycznego! Natężenie oraz częstotliwość impulsów została wielokrotnie przetestowana, dlatego korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne. Poznaj elektrostymulator, który znacząco ułatwi i skróci Twoje odchudzanie.

Zalety sprzętu do elektrostymulacji

Ćwiczenia wykonuje się w specjalnym kombinezonie zaopatrzonym w diody. Każda z nich pobudza do pracy inne mięśnie. W zależności od celu, impulsy kierować można do całego ciała lub wyłącznie na jego wybrane partie. Elektrostymulatory posiadają programy treningowe zaprojektowane pod konkretne potrzeby. Niektóre z korzyści ćwiczenia z tymi urządzeniami to:

  • 30 minut treningu daje taki sam efekt jak 1,5 godziny spędzone na siłowni,
  • większy efekt przy mniejszym wysiłku,
  • poprawa wydolności organizmu,
  • wyrzeźbienie sylwetki,
  • stymulacja mięśni głębokich,
  • znaczne przyspieszenie przemian metabolicznych.

Sprzęt do elektrostymulacji oraz jego zastosowanie

Na rynku dostępne są także urządzenia do liftingu twarzy oraz leczenia bólu. Profesjonalnego elektrostymulatora przeciwbólowego używa się w przypadkach migreny, bólów stawów i mięśni, rwy kulszowej, półpaśca. Przeciwbólowy bodziec wysyłany przez diodę działa także na bólowe zespoły rdzeniowe oraz neuralgię nerwu twarzowego. Lifting wykonywany tą metodą to nieinwazyjny zabieg poprawiający owal twarzy.