Jakie są efekty po serii zabiegów elektrostymulacji BOTT?

Poniżej efekty pracy z klientką. 40- letnia kobieta, 160 cm wzrostu, widoczna nadwaga biodrowo-udowych partii ciała.

-18 kg! elektrostymulacja Bott 24 COMBO+ deficyt kaloryczny

Aby poznać szczegóły zadzwoń lub napisz do nas emaila 🙂

tel. 733 21 21 25

bott@elektrostymulatory.pl

Jak schudnać 18 kg?

Najlepszy efekt daje połączenie deficytu kalorycznego z ćwiczeniami fizycznymi. Jednakże część osób nie uprawia żadnego sportu, spowalniając tym samym efekty swojej diety. Na przeciw potrzebom wychodzą zabiegi w gabinetach kosmetycznych i modelowania sylwetki przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Z tego powodu elektrostymulatory EMS zyskują coraz szersze grono zwolenników.

Jak działa profesjonalny elektrostymulator mięśni?

Technologia EMS to znana i ceniona na całym świecie metoda stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi (Electrical Muscle Stimulation). Do tej pory urządzenia tego typu stosowali profesjonalni sportowcy. Technologia przeniosła się do gabinetów kosmetycznych, modelowania sylwetki i centrów fitness, aby zrewolucjonizować pojęcie treningu. Urządzenia oparte o EMS z powodzeniem wykorzystuje się do odchudzania i ujędrniania. Można z ich pomocą wykonać też nieinwazyjny lifting twarzy.

Prąd niskiej częstotliwości przewodzony jest do mięśnia przez specjalne silikonowe elektrody. Ich rozmieszczenie pozwala na pobudzanie do pracy całego ciała lub wybranych partii mięśnowych. W ciągu 30 minut spalamy aż 1000 kcal! Oprócz utraty cm w obwodach ważny jest też efekt ujędrnienia. Wyobraźmy sobie kobietę, która spaliła 18 kg samą dietą. W przypadku regularnych ćwiczeń, nie zauważymy nadmiaru obwisłej skóry.