Urządzenie i elektrostymulator do odchudzania

kliknij, aby powiększyć

Elektrostymulator i urządzenie do odchudzania – sposób na cellulit.

Wiele pań szuka pomocy w gabinetach kosmetycznych, specjalizujących się w leczeniu cellulitu. Jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem jest terapia głębokim ciepłem (ciepło przenoszone kontaktowe oraz infared), wspomagana elektrostymulacją.

Zabieg ten możemy wykonać urządzeniem BOTT 24 Combo, wyposażonym w trzy pasy grzewcze, lub BOTT 24 Combo Plus, który posiada pięć pasów grzewczych. Pasami należy owinąć ramiona, uda i część brzuszno-biodrową ciała. Warto jednocześnie wykorzystać program stymulujący mięśnie ramion, brzucha, pośladków i ud – takie dwutorowe działanie znacznie przyśpieszy osiągnięcie efektu.

Działanie urządzeń stymulujących do odchudzania

Stymulatory natychmiast działają na skórę, podgrzewając ją do 40 stopni Celsjusza w miejscach ich zastosowania. Rozgrzane mięśnie pracują efektywniej co przyśpiesza efekty samej elektrostymulacji. Jednocześnie promieniowanie cieplne zwiększa cyrkulację krwi poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych. Wchłonięte ciepło jest fizjologicznie rozprowadzane w ciele przez system krwioobiegu, co powoduje poczucie rozluźnienia i relaksu.

Pasy grzewcze powodują przyśpieszanie zmian chemicznych w komórkach, powodując rozpad nagromadzonego tłuszczu tak, że liposomy mogą wprowadzić go do układu limfatycznego, a następnie stamtąd wydalić wraz z potem przez skórę. Jednocześnie impulsy stymulują pracę mięśni, podnosząc miejscowy metabolizm tłuszczu. Tym samym jest to doskonały sposób na pozbycie się cellulitu.