Zbędne kilogramy to nie tylko problem wymiaru estetycznego, ale realne zagrożenie dla zdrowia. Kiedy nadwaga może już być problemem i stać się przyczyną kłopotów z układem krążenia, odpornością i hormonami, to otyłość zwiększa ryzyko zachorowania na różne, często gwałtowne w przebiegu choroby. W większości przypadków jednak zależy nam na wyszczupleniu ze względu na wygląd.

Niezależnie od przyświecającego nam celu, skutecznym sposobem na zrzucenie niechcianego balastu, jest nie tylko dieta i ćwiczenia, ale również specjalistyczne urządzenie do odchudzania. Elektrostymulatory BOTT to najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie m.in. pozbywania się boczków, cellulitu, tkanki tłuszczowej na twarzy, jak i w innych miejscach, w których gromadzi się tłuszcz.

Prezentowane urządzenia to najwyższej jakości elektrostymulatory, które znalazły uznanie wielu specjalistów, zajmujących się profesjonalną pomocą w walce z nadwagą. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom skutecznie oddziałują na mięśnie, trwale przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulatory do odchudzania

Dzięki zabiegom elektrostymulatorem BOTT 24 Combo lub BOTT Combo Plus można skutecznie zrzucić zbędną masę tłuszczową, a przy tym wymodelować sylwetkę – dzięki wykorzystaniu proponowanych rozwiązań, ujędrni się mięśnie i skórę ramion, ud, pośladków i wszystkich innych partii ciała.

Narzędzia, które są dostępne w naszej ofercie, mogą jednocześnie oddziaływać na wiele różnych partii mięśni, napinając je i nie powodując dyskomfortu. Tym samym, niewielkim wysiłkiem, w przyjemnej atmosferze, a co najważniejsze – równomiernie – można zapewnić sobie skuteczne odchudzanie, będąc podpiętym tylko do tego profesjonalnego urządzenia.

Stosując elektrostymulator na głębokie partie mięśni, można skutecznie pozbyć się tłuszczu również z tych wszystkich okolic ciała, przy których nie pomagają nawet najintensywniejsze treningi.

Jak działają urządzenia do odchudzania?

Działanie elektrostymulatora polega na przesyłaniu w głąb danego mięśnia impulsów elektrycznych, które na krótki czas napinają go. Każdy z nich zaś, dzięki czerpaniu energii z tkanki tłuszczowej, skutecznie ją redukuje. Dodatkowo proces ten jest wzmacniany dzięki specjalnym matom, utrzymującym wyższą temperaturę skóry i mięśni. Wybierając jedno z naszych profesjonalnych urządzeń do odchudzania, macie Państwo gwarancję:

  • przyspieszenia metabolizmu,
  • szybszego zrzucenia zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelowania ciała,
  • wzmocnienia różnych partii mięśniowych,
  • intensyfikacji wytwarzania kolagenu.

Korzystając z elektrostymulatora BOTT Medical, zapewniacie Państwo sobie lub swoim klientom wynik intensywnego treningu – godzinna sesja z jednym z proponowanych urządzeń odpowiada około 6-8 godzinom treningu.