Jak dodać do swojego gabinetu kosmetycznego lub rehabilitacyjnego średnio 19260 zł dochodu miesięcznie?

Prowadząc swój salon beauty wiesz, że zdecydowanie najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na jego rozwój jest wdrażanie zabiegów, które nasze Klientki uwielbiają i mają z nich realne korzyści. Wyobraź sobie, że w Twoim gabinecie stoi urządzenie, które zapewnia widoczne efekty u Klientów już od pierwszego zabiegu. Nie ma dnia, żeby nie wpłynęła pozytywna opinia na Twojego Facebooka po użyciu tej metody, a telefon do salonu dzwoni, ponieważ Klientki polecają zabiegi między sobą. 5 gwiazdek w opiniach Google to standard. Raz pozyskany Klient będzie chętnie przychodził na przyjemne zabiegi, bo jego ciało zacznie się zmieniać niemal natychmiast.

Elektrostymulacja, to technologia która na zawsze zmieniła reguły gry w branży beauty.

Dlaczego?

 • Ponieważ za jej pomocą pobudza się mięśnie oraz nerwy za pomocą urządzenia wytwarzającego prąd o niskiej częstotliwości.
 • Umocowane w odpowiednich punktach elektrody wywołują skurcz mięśni – kontrolowany, całkowicie bezpieczny i podobny do tego, który występuje podczas ćwiczeń.
 • Jej popularność i świadomość wśród Klientów ciągle wzrasta.
 • Nie trzeba dużej ilości zabiegów żeby zobaczyć ogromną różnicę. Mięśnie są napięte i lekko zmęczone, a skóra napięta. Dzięki ewidentnej różnicy po pierwszym zabiegu, Klienci sami pytają o kolejne sesje.

Do jakich zabiegów możemy użyć elektrostymulacji?

 • Kuracja odchudzająca
 • Lifting twarzy
 • Modelowanie sylwetki
 • Spalanie tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnianie
 • Redukcja cellulitu
 • Lifting biustu
 • Drenaż limfatyczny
 • Wzmacnianie i budowa mięśni
 • Elektrostymulacja mięśni u osób z niedoborem ruchu

Jeżeli prowadzisz gabinet kosmetyczny, rehabilitację lub fizjoterapię – wprowadzenie terapii elektrostymulacyjnej dla swoich Pacjentów i Klientów wprowadzi zupełnie nową jakość w Twoich usługach.

Do jakich zabiegów możemy użyć elektrostymulacji?

 • Kuracja odchudzająca
 • Lifting twarzy
 • Modelowanie sylwetki
 • Spalanie tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnianie
 • Redukcja cellulitu
 • Lifting biustu
 • Drenaż limfatyczny
 • Wzmacnianie i budowa mięśni
 • Elektrostymulacja mięśni u osób z niedoborem ruchu

Jeżeli prowadzisz gabinet kosmetyczny, rehabilitację lub fizjoterapię – wprowadzenie terapii elektrostymulacyjnej dla swoich Pacjentów i Klientów wprowadzi zupełnie nową jakość w Twoich usługach.

Nasi Klienci notują wzrost przychodów do firmy średnio o 19260 zł miesięcznie

Wynika to z tego, że to usługa z wysoką marżą. Materiały eksploatacyjne są tanie i łatwo dostępne. Czas pojedynczego zabiegu wynosi około 45 minut, a Klientki można zapisywać co godzinę.

Jakich wyników możesz się spodziewać w swoim gabinecie?

 • Co istotne, to potencjalny dochód tylko dla jednego elektrostymulatora.

 • Spora część salonów modelowania sylwetki ma od 2 do 4 maszyn.

 • Z doświadczenia sugerujemy sprzedawać zabiegi w pakietach od 10 do 20 wykonywanych 2 lub 3 razy w tygodniu.

 • Jeden pozyskany Klient oznacza dla Twojego gabinetu kilka tygodni pracy i pasywnego dochodu bez dodatkowych kosztów wydawanych na marketing.

Czy zastanawiasz się jak pozyskać Klientów na tę usługę i jak ich przekonać do zabiegów elektrostymulacji?

To bardzo proste, ponieważ do zamówienia każdego urządzenia przeprowadzamy kompleksowe szkolenie. Dodajemy też priorytetowe wsparcie i pakiet materiałów promocyjnych. Z naszymi wskazówkami, pozyskanie Klientów na te usługi staje się bardzo proste.

Co mówią osoby, które mają już elektrostymulatory w swoich salonach?

Studio Modelowania Sylwetki Anna Polok zaczynało swoją działalność w 2017r oferując na początku tylko zabiegi elektrostymulacji na elektrostumulatorach firmy BOTT.  Profesjonalne szkolenie personelu odbyło się u nas w studiu i pozwoliło nam na pracę na najwyższym poziomie bez obaw że sobie nie poradzimy. Mimo tego że obecnie w swojej ofercie mamy różne zabiegi odchudzające to jednak zabiegi elektrostymulacji na urządzeniach BOTT nadal cieszą się największym wzięciem, a klientki zawsze wracają po kolejne pakiety zabiegów. Klientki poza samą elektrostymulacją najbardziej  chwalą sobie efekty sauny jaki mamy stosując urządzenie BOTT 24 combo. Obecnie posiadamy trzy sztuki BOTT 24 combo oraz jedną sztukę BOTT 16. Nie zamienilibyśmy elektrostymulatora BOTT na żadnen inny, jest w pełni bezpieczny dla klientów i przynosi rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie. Sam elektrostymulator jest pancerna konstrukcją która nigdy mnie nie zawiodła, jednak z biegiem czasu dużej eksploatacji pasów grzewczych miałam kontakt z dystrybutorem i ani razu się nie zawiodłam! Wysyłka kurierem na następny dzień od złożenia zamówienia, wszystko sprawnie i bez przekładania klientek. Bardzo polecam.

Anna Polok, Studio Modelowania Sylwetki - Katowice

Nie mam zastrzeżeń do sprzętu jest to urządzenie, które cały czas jest w eksploatacji i cały czas chodzi.. Jestem zadowolona i klientki również.

Sylwia Kulejewska, Body Slim Centrum Modelowania Sylwetki

Jestem zadowolona ,ale myślę ze bardziej moje klientki ponieważ zawsze przed sezonem wracają na zabiegi . Korzystały z innych elektrostymulacji ale nie widziały efektów.  Ubolewam tylko ,ze od razu nie zakupiłam urządzenia  z pasami grzewczymi.

Elżbieta Banaś , Ukryte Piękno - Leszno

To najlepszy czas na innowacje w Twoim gabinecie

Obecna sytuacja panująca na rynku bardzo faworyzuje innowacyjne salony z branży beauty. Klienci poszukują rozwiązań, które są przede wszystkim skuteczne oraz sprawdzone.

Wiele osób zraziło się do zabiegów, po których nie widać efektów lub były śladowe. Elektrostymulacja mięśni działa i efekty widać wyjątkowo szybko. Już po pierwszym zabiegu jest zauważalna poprawa.

Inwestycja w rozwój firmy, która zwraca się bardzo szybko i pracuje na siebie latami.

Nasze elektrostymulatory są nie tylko skuteczne, ale także trwałe i niezawodne.

Nie ma nic gorszego niż zepsuty sprzęt, który zamiast zarabiać generuje koszty oraz przestoje w zabiegach. Dlatego każdy przypadek ewentualnej awarii traktujemy bardzo poważnie i priorytetowo, ponieważ wiemy jak ważna jest niezawodna praca urządzenia.

Gdyby coś poszło nie tak, to zawsze na czas naprawy udostępniamy bezpłatnie model BOTT24, żeby zachować ciągłość pracy.

„A mówili, że mi się nie uda…”

Posiadanie naszego sprzętu w firmie to dla wielu z naszych Klientów dyskretny ale skuteczny sposób na pokazanie wszystkim niedowiarkom, że otworzyli jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie salonów w ich regionie.

To powód do dumy i ogromna satysfakcja, że wbrew wszystkim przeciwnościom mają nie tylko własny salon ale są także liderami w swojej okolicy i to ich Klienci wybierają.

Już sam fakt posiadania urządzenia do elektrostymulacji mięśni działa jak magnes na Klientów i przyciąga ich do Twojej firmy.

Gwarancja Satysfakcji

Nasi Klienci nie wyobrażają sobie już codziennej pracy bez urządzenia BOTT. Z biegiem czasu zamawiają od nas kolejne, ponieważ ilość zapytań jest większa niż mogą w stanie obsłużyć i elektrostymulator jest zajęty na kilka tygodni do przodu.

Działamy na rynku od ponad 15 lat i wiemy, że urządzenia BOTT wyjątkowo szybko stają się najlepszymi przyjaciółmi każdego salonu. Jesteśmy pewni najwyższej jakości urządzeń oraz naszej obsługi i dlatego dajemy gwarancję satysfakcji lub przyjmujemy zwrot urządzenia w ciągu 14 dni.

Jeżeli prowadzisz gabinet kosmetyczny, rehabilitację lub fizjoterapię i zastanawiasz się jak zapewnić efekty zabiegów swoim Klientom oraz jednocześnie zwiększyć dochody swojego biznesu średnio o 19280 zł miesięcznie, to urządzenie BOTT jest najlepszym krokiem, który możesz zrobić.

Wystarczy, że niezobowiązująco wypełnisz poniższy formularz i oddzwonimy w ciągu 24h. Mamy w ofercie kilka modeli urządzeń dopasowanych do różnych potrzeb zarówno funkcjonalnie jak i cenowo – posiadamy urządzenia od 4300 zł do 15300 zł brutto. Dlatego zawsze rozmawiamy z Klientami i dobieramy idealnie przystosowane rozwiązanie do ich konkretnej sytuacji.

Jesteś zainteresowany współpracą?

733 21 21 25

Umów się na niezobowiązującą rozmowę!  Opowiemy ci szczegółowo o naszej ofercie, odpowiemy na każde Twoje pytanie i po prostu się poznamy. Do usłyszenia.

Bott Medical Sylwia Kowalik
Ul. Szprotawska 15/6,
53-617 Wrocław, Polska
NIP: 5482496449
REGON: 302226779