Lifting twarzy – urządzenia

Polecamy wysokiej jakości urządzenia do liftingu twarzy, dzięki którym skutecznie można przeciwdziałać nawet zaawansowanym oznakom starzenia się. Proponowane elektrostymulatory zniwelują „chomicze policzki”, a także zmarszczki.

Swoje działanie zapewniają dzięki delikatnym impulsom elektrycznym, pobudzającym mięśnie twarzy do pracy – począwszy od przywrócenia im odpowiedniego napięcia, po wznowienie produkcji kolagenu i elastyny, zapewniające jędrność i odpowiednie napięcie skóry.

Proponowany elektrostymulator do liftingu twarzy jest doskonałą alternatywą dla takich zabiegów, jak ostrzykiwanie botoxem i innymi wypełniaczami. Dodatkową zaletą jest fakt, że z korzystaniem z niego nie wiążą się żadne nieprzyjemne efekty.

Budowa mięśni – elektrostymulator

Trening i rehabilitacja nie są jedynymi sposobami rozwoju mięśni. Jeżeli potrzebujecie Państwo urządzenia, dzięki któremu będziecie mogli świadczyć klientom pomoc w rozbudowie muskulatury lub też przywróceniu właściwego napięcia mięśniowego, to proponowane przez naszą firmę profesjonalne elektrostymulatory z całą pewnością będą najlepszym wyborem.

Oferowane przez BOTT Medical produkty to najwyższej jakości narzędzia służące, m.in. wspomaganiu rehabilitacji po kontuzjach i urazach, a także sprawdzona metoda wspierania treningów siłowych, mających na celu rozwój umięśnionej sylwetki. Dzięki wykorzystaniu impulsów elektrycznych można zagwarantować sobie wyniki, jakie ciężko uzyskać przy tradycyjnym treningu.

Terapia przeciwbólowa – elektrostymulator

Napięcie mięśni, wynikłe z różnych przyczyn, można skutecznie redukować. W tym celu nie trzeba udawać się wcale na tradycyjny masaż, a wystarczy wykorzystać elektrostymulator przeciwbólowy, który wysyła mikroimpulsy elektryczne do zastałych lub nadmiernie napiętych mięśni, wprawiając je w delikatne drgania. Taki nietypowy masaż gwarantuje odpowiednie rozluźnienie, a tym samym ulgę.

Proponujemy najwyższej klasy urządzenia, które wykorzystują prądy faradyczne do niwelowania dyskomfortu wynikającego z napięcia i zastania mięśni. Znajdą one swoje zastosowanie zarówno w gabinetach fizjoterapii, jak i u prywatnych użytkowników.

Odchudzanie – urządzenia

Elektrostymulacja, oprócz wpływu na układ mięśniowy, może również korzystnie oddziaływać na metabolizm. Proponujemy profesjonalne urządzenie do odchudzania, dzięki któremu utrata zbędnych kilogramów, a także redukcja tkanki tłuszczowej w miejscach, z których ciężko jest się jej pozbyć zwykłymi treningami, będzie możliwa.

Wszystko to dzięki stymulacji mięśni, które zaczynają pracować i wykorzystywać energię z tkanki tłuszczowej. Co więcej – dzięki odchudzaniu z elektrostymulatorem nie trzeba się obawiać zwiotczałej skóry. Stymulacja impulsami elektrycznymi bowiem działa ujędrniająco. Tym samym gubimy nie tylko kilogramy, ale również zyskujemy atrakcyjną sylwetkę.

Modelowanie sylwetki – urządzenia

Na zawodach fitness liczy się przede wszystkim elegancka muskulatura. Są jednak pewne partie mięśniowe, których nie da się rozwinąć przez tradycyjne ćwiczenia. Do tego celu używa się obecnie urządzenia do modelowania sylwetki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne stymulatory, służące m.in. do rozwoju mięśni. Dzięki sesjom z jednym z wybranych elektrostymulatorów zbudujecie lub pomożecie Państwo zbudować efektowną figurę. Z pewnością zostanie ona doceniona przez jury na zawodach, jak i będzie świetnie wyglądać na co dzień. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i najlepsze efekty, jakich nie zapewnią żadne treningi, ani inne, tańsze urządzenia.