Studio Modelowania Sylwetki Anna Polok zaczynało swoją działalność w 2017r oferując na początku tylko zabiegi elektrostymulacji na elektrostumulatorach firmy BOTT.  Profesjonalne szkolenie personelu odbyło się u nas w studiu i pozwoliło nam na pracę na najwyższym poziomie bez obaw że sobie nie poradzimy. Mimo tego że obecnie w swojej ofercie mamy różne zabiegi odchudzające to jednak zabiegi elektrostymulacji na urządzeniach BOTT nadal cieszą się największym wzięciem, a klientki zawsze wracają po kolejne pakiety zabiegów. Klientki poza samą elektrostymulacją najbardziej  chwalą sobie efekty sauny jaki mamy stosując urządzenie BOTT 24 combo. Obecnie posiadamy trzy sztuki BOTT 24 combo oraz jedną sztukę BOTT 16. Nie zamienilibyśmy elektrostymulatora BOTT na żadnen inny, jest w pełni bezpieczny dla klientów i przynosi rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie. Sam elektrostymulator jest pancerna konstrukcją która nigdy mnie nie zawiodła, jednak z biegiem czasu dużej eksploatacji pasów grzewczych miałam kontakt z dystrybutorem i ani razu się nie zawiodłam! Wysyłka kurierem na następny dzień od złożenia zamówienia, wszystko sprawnie i bez przekładania klientek. Bardzo polecam.

Anna Polok, Studio Modelowania Sylwetki - Katowice

Nie mam zastrzeżeń do sprzętu jest to urządzenie, które cały czas jest w eksploatacji i cały czas chodzi.. Jestem zadowolona i klientki również.

Sylwia Kulejewska, Body Slim Centrum Modelowania Sylwetki

Jestem zadowolona ,ale myślę ze bardziej moje klientki ponieważ zawsze przed sezonem wracają na zabiegi . Korzystały z innych elektrostymulacji ale nie widziały efektów.  Ubolewam tylko ,ze od razu nie zakupiłam urządzenia  z pasami grzewczymi.

Elżbieta Banaś , Ukryte Piękno - Leszno

Jestem bardzo zadowolona z urządzenia, klientki również – widzą efekty zabiegów, a wcześniej miały również zabiegi na innych urządzeniach i nie widziały efektów.

Aneta Wiaderek